Inrichting en sfeer Kasteel De Hoogenweerth heeft 2 smaakvol ingerichte kasteelzalen en een bargedeelte. Een van de zalen kan gebruikt worden als break-out room tijdens de pauzes van uw meeting of als tweede vergaderruimte. Uiteraard zijn al onze ruimtes voorzien van daglicht. De zalen kunnen worden voorzien van audio visuele hulpmiddelen.
Het loungebordes aan de voorzijde heeft uitzicht op de Maas. Achter het kasteel ligt een prachtige, ommuurde binnentuin. Deze kan gebruikt worden voor brainstormsessies en teambuilding activiteiten in de buitenlucht.
Voor kleine vergaderingen tot maximaal 6 personen kunt u er tevens voor kiezen om gebruik te maken van een van onze vergadersuites in het koetshuis direct naast het kasteel. Voor een actuele prijsopgave van het kasteel kunt u te allen tijde contact opnemen met kasteel De Hoogenweerth. U huurt het kasteel altijd exclusief. Uw bijeenkomst zal in alle rust plaats kunnen vinden.
Ligging en bereikbaarheid Kasteel De Hoogenweerth (Jachtkasteel daterend uit 1498) te Maastricht ligt aan rivier de Maas op een schiereiland, omringd door bijna 4 hectare prive parktuin en water. Een oase van rust naast een miljoen m2 natuurgebied aan de aangrenzende maasplassen.
Gelegen naast het Provinciehuis aan de Maas, op een steenworp afstand van het MECC en slechts 5 minuten verwijderd van de A2 en het centrum van Maastricht. Het domein is zeer goed bereikbaar, nabij afrit 55 en 56 (Mecc) van de A2 met duidelijke bewegwijzering richting het kasteel. Bij het kasteel zijn voldoende gratis parkeerplaatsen.
Vergaderzalen en capaciteit (aantal personen) per opstelling
Vergaderarrangementen Geen arrangementen gespecificeerd.
Op Vergaderlocaties.nl staan geen prijzen vermeld, omdat zakelijke bijeenkomsten (vergaderingen, trainingen, e.d.) doorgaans maatwerk zijn.
U kunt te allen tijde vrijblijvend de brochure ontvangen, voorzien van de zaalprijzen (en evt. cateringprijzen). Mocht u al weten hoe
groot uw gezelschap is, dan kunt u ook altijd direct een "Vrijblijvende offerte" of de beschikbaarheid opvragen bij de locatie.
Eten en drinken De daginvulling en catering tijdens vergaderingen op kasteel de Hoogenweerth worden verzorgd door onze huispartner Young Event Service. Als evenementenarchitect verzorgen zij de complete organisatie van uw event; van de zaalopstelling, tot de culinaire invulling en de bediening tijdens de dag . Door hun ervaring op het kasteel kennen zij het de locatie tot in de puntjes. U treedt direct in contact met Young Event Service, zij zullen een mooi voorstel, op basis van uw wensen, voor u maken.
Overnachten Voor overnachtingen kunt u tevens terecht in De Hoogenweerth Suites. Het hotel is gevestigd in het aangrenzende koetshuis van het kasteel. Wij beschikken over 7 designsuites met een maximale capaciteit van 28 gasten. De designsuites zijn volledig ingericht en voorzien van alle gemakken zoals een goede draadloze internetverbinding, flatscreen televisie, koffie en theefaciliteiten,... Het hotel kijkt uit over de idyllische jachthaven Pietersplas en de kasteeltuinen. Naast De Hoogenweerth Suites ligt het bekende restaurant SOFA met prachtig loungeterras.